Angus T. Jones

Angus Turner Jones

7,8
1 172 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angus T. Jones

Zarabia 250 tys dolców za odcinek 2 i pół , jak dla mnie nie zasługuję na taki zarobek ale to w końcu USA D:

Lecho1523

wow. To nieźle. Lubie Go w 'Dwoch i pół'. Fajnie tam gra, ale faktycznie nie zasługuje na takie wynagrodzenie. O.o Ale jak juz napisałeś - to USA. ;P

RapaNui_

dlaczego ma nie zasługiwać? w "Dwóch i pół" jest świetny, nie wiem co wy od niego chcecie

Lecho1523

Tyle to chyba zarabia Sheen, a nie on.

Lecho1523

sheen zarabia 2miliony $ za odcinek, proporcje sa akurat dobre, ale taka kase za gre w serialu telewizyjnym to troche przesada...

Bogus Linda

Ejj przeciez dzieciak jest prze kozak , zawsze gdy pojawia sie w odcinku nie ma momentu zebym sie nie usmial. Gra naprawde dobrze wiec i wynagrodzenie jak najbardziej odpowiednie.

ale_xik

Dokladnie. Najzabawniejsza postac w calym serialu :)

kubust

To nie chodzi czy ma dużo na tle innych aktorów czy też i nie chodzi o to że w ogóle aktorzy serialowi zarabiają chore pieniądze i nie wiem za co.

ninja_4

Dlaczego odchodzą takie pieniądze w tym serialu? Bo jeden z tytułowych bohaterów może powiedzieć że za 100 kafli od odcinka nie gra, chce tyle i tyle, albo koniec z serialem. I producenci raczej długo targować się nie będą, szczególnie że zyski z Dwóch i pół są kolosalne.

dolce8

dokladnie szczegolnie ze stany to jeden jak nie najbardziej zaludniony kraj,w ktorym co 2 os ma tv a co 5 oglada ten serial wiec sie nie dziwie ze ma takie powodzenie i trzepie tyle kapuchy.poza tym jest naprawde dobry,moze nie tak jak przyjaciele (gdzie kazdy z 6 otrzymywal po 1 mln $ za odcinek) ale jest naprawde na poziomie.

sanczopansa

ale jak mogą być aż tak pazerni?:/ oczywiście kocham Przyjaciół i w ogóle, ale dajcie spokój... przeciez to jest tylko serial komediowy, nie musza zadnej kaskaderki uprawiac ani zycia zarazac- sa tyle inny duzo ciezszych zawodow gdzie ludzie naprawde sie poswiecaja- swoje zdrowie czy zycie... no nie wiem, to jest po prostu nie w porzadku, zeby oni jeszcze zadali takich sum- no chyba ze je przeznaczyli na jakies cele charytatywne;p taaa pomarzyc mozna;) oni zyja na zupelnie innym poziomie i pewnie w tydzien to wydali...

m_a_c_88

A od kiedy to istnieje zależność ciężka praca = duże pieniądze??

MryMry

a powinno

m_a_c_88

Wtedy śmieciarze i murarze byliby milionerami.

MryMry

Śmieciarz, murarz ? Jest milion innych cięższych zawodów...

Bogus Linda

Charlie zarabia 2,5 mln$, jest najlepiej opłacanym amerykańskim aktorem...

Quintessential

to sprawdźcie dokładnie...
Charlie Sheen dostaje 1,6 miliona dolarów za odcinek serialu dwóch i pół.
ostatnio był w gazecie jakiś skandal z nim i była taka informacja.
pozdrawiam

Webb

Co ? Za półgodzinny serial komediowy taka kasa ? To nawet w Soprano, X-Files tyle nie biorą !

Jordan66

Zwłaszcza, że te seriale już nie lecą...

Jordan66

ale zes wyje*bal seriale.podales srednie przyklady nie mam na mysli tego ze sa zle ale ze nie sa juz tak popularne.

Bogus Linda

jaka przesada ? a co , ty mu płacisz? Panstwo ? Nie ! Skoro jest super oglądalnosc to nie rozumiem o co wam chodzi

Bogus Linda

jeśli serial jest emitowany jedynie na terenie USA to fakt - takie hajsy za rolę to przegięcie. Ale nie zapominajmy, że Dwóch i pół są znani na całym świecie, serial jest tłumaczony i oglądany przez miliony widzów. Dlatego nie dziwię się, że nawet taki aktor zarabia ćwierć bańki za epizod :) Ps. pamiętacie "Przyjaciół"? W szczycie popularności serialu aktorzy zdali sobie sprawę, w jak dochodowej produkcji grają i zaczęli domagać się wyższych gaż. Skończyło się na tym, że wszyscy z głównej obsady kosili niemal po MILION dolców na głowę. Hameryka, Panie! :D

Lecho1523

Przepraszam ale czy jesteście idiotami? Co to znaczy, że zarabia za dużo?

Ten serial to najpopularniejszy sitcom i przynosi bardzo dużo pieniędzy. Z tej puli zarobków każdy dostaje jakąś część pieniędzy. W takim razie co znaczy, że zarabia za dużo? Powinni odjąć z jego pensji 100tys i dać je jakiemuś producentowi czy może przekazać na głodne dzieci? Może po prostu serial zarabia za dużo? Tylko co z tego? Mają oddawać to co stanowi według was nadmiar na rzecz państwa czy co?

Jest pewna niesprawiedliwość, bo tego dzieciaka można by zastąpić, a także są znacznie lepsi aktorzy i w ogóle cięższe role i dzieła o wyższych walorach artystycznych niż ten czysto komercyjny serial. Ale tak działa świat i to ten serial ma przeogromną oglądalność.

To nie jest nawet największa niesprawiedliwość, wiecie, ze można dostać fortunę w spadku? Za samo urodzenie się można dostać niewyobrażalną ilość pieniędzy, o ile za dużo wtedy to jest?

Zamiast zazdrościć idźcie do pracy albo róbcie dobre uczynki, może w nagrodę zreinkarnujecie się jako dziedzic fortuny albo pocieszny grubasek z USA zarabiający 250tys dolarów za odcinek serialu.

matt_sane

Nikt tu nie zazdrości tylko stwierdza fakty.

Lecho1523

To ja tu stwierdziłem fakty...

matt_sane

W pełni popieram.

@topic
Ja w ogóle nie wiem jak można stwierdzić czy ktoś zarabia za serial za dużo czy za mało. Wy to ile byście dali? Tak w ogóle to co wam to robi ile zarabia? Serial jest bardzo dobry, to dzięki tym aktorom ten serial się rozkręcił i to dzięki nim ma taką popularność. Dziwne ale ja też w tym widzę zazdrość co poniektórych...

Lecho1523

" w koncu to USA" co za tekst.... Ty bys mu pewnie dał 1200zł i powiedział ze ma się cieszyć ze ma prace i kasę na chleb i mleko

wojtekbuzz

Zobacz ile zarabiają strażacy.

Lecho1523

Gdyby wszyscy fani dwóch i pół zamiast tego serialu oglądali popisy straży pożarnej w Żyrardowie to takie pensje mieliby ci strażacy. To są prawa rynku i jeśli uważasz że aktorzy zarabiają za dużo, to możesz mieć pretensje wyłącznie do widzów którzy tych aktorów oglądają.

wojtekbuzz

Wiesz, dzieciak który już jest chyba za te zarobki milionerem, to nie przesada? to normalne? za kilka kwestii, bo aktorem go nazwać nie można, tylko dzieciakiem z castingu.

daken

Charleisheen 2melony za odcinek ao 250 tys.Amerykanie rozrzutny naród(teraz wiem skąd u nich taki kryzys gospodarczy XD).

Gunshine

ktoś liczy USA tylko, a polska??? a inne kraje???

Lecho1523

ciekawe na ile Ty byś zasługiwał...

recruit

O co ci chodzi?

Lecho1523

Napisałeś o zarobkach Sheena i Jonesa, że nie zasługują na swoje gaże.
Fakt są one niesamowicie wysokie w porównaniu do rodzimych stawek, ale domyślam się że trochę mądrzejsi od nas im je płacą i lepiej wiedzą czy zasługują czy nie...

recruit

Dlaczego mają być mądrzejsi?

Lecho1523

Umiałbyś być twórcą i producentem serialu którego tylko w USA każdy sezon oglądało 15 milionów ludzi?? Serial ten zarabiał dziesiątki miliomów dolarów, cały czas jest w 20 najpopularniejszych programów w TV. To ogromny sukces twórcy i producenta. Dlatego napisałem że Ci ludzie wiedzą co robią płacąc takie gaże aktorom. I dlatego domyślam się że są mądrzejsi od nas bo my tego osiągnęliśmy.

recruit

Nie muszą wcale być mądrzejsi....do grania w serialu inteligencja nie jest niezbędna, po prosty mają talent i NIESAMOWITE SZCZĘŚCIE, że akurat sitcom, w którym dostali rolę tak świetnie wypalił.
A co do gaży..... wiadomo, że w stosunku do pracy jaką wykonują to na tyle nie zasługują... ale serial przynosi niesamowite zyski i jakoś trzeba się tym podzielić;p A na serio, po prostu zarabiają tyle ile są skłonni im dać producenci by nie stracić własnych zysków jakie czerpią z tego serialu.

Twoflower

Zgadzam sie z Toba. Ale przeczytaj dokladnoe moj post. Chodziloi o to ze to producenci sa madrzy ze ogarniaja taki temat, a nie aktorzy grajacy w serialu

recruit

Przepraszam, żle przeczytałem/zinterpretowałem twoją wypowiedź.
Np. taki Chuck Lorre na pewno jest niezłym producentem, skoro aktualnie kase ciągnie z dwóch popularnych sitcomów (Big Bang Theory).

Twoflower

Big bang theory jest super. Genialni ( doslownie i w przenosni) bohaterowie, swietna zabawa

Twoflower

niezlym? przeciez to tworca Roseanne. ROSEANNE! ktory ogladala polowa Amerykanow. facet jest od tego czasu tak ustawiony, ze moze produkowac, co mu sie zywnie podoba...

Lecho1523

odwieczna zasada mowi, ze "WSZYSTKO WARTE JEST TYLE, ILE KTOS JEST W STANIE ZA TO ZAPLACIC", wiec gadka, ze zarabia za malo, czy za duzo jest nie na miejscu.

Allie_

Charlie zarabial nawet 5,5mln $ za odcinek jesli juz o cos chodzi i jest jak do tej pory najlepiej zarabiajacym aktorem .W serialu ofc.

maniek200

chyba nie. ;-)

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_highest_paid_American_television_stars

Allie_

To jest jakas niepowazna lista ,za ostatnie 3 sezony "Friends" aktorzy dostawali po 1mln$ na łebka a to bylo 10 lat temu ;P
Zaraz uruchomie wujka google i dam linka;)

maniek200

No wiec wyglada na to ze w gazetach same klamstwa pisza;P
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dw%C3%B3ch_i_p%C3%B3%C5%82

maniek200

o ktory fragment chodzi? nie chce mi sie szukac.

Allie_

ok, znalazlem na en. "In 2010, Sheen was the highest paid actor on television and earned US$1.8 million per episode of Two and a Half Men."

http://www.usatoday.com/life/television/news/2010-05-19-cbsupfront19_ST_N.htm?cs p=hf

Lecho1523

no i co z tego w serialu "przyjaciele" zarabiali po 1mln kazdy z głównych aktorów (ostatni sezon) a w serialu jest naprawde zaj...sty. ale tylko w kilku pierwszych sezonachjak dorósł to juz mniej śmieszy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones